HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN SON 3 ADIM
1 | Başvuru Formunu Doldurun
Formu Doldurmak İçin
Hemen Tıklayın
2 | Formu Değerlendirelim
3 | Tanışalım Ve Geleceğinizi Planlamaya Başlayalım
Hemen Başvur

HAKAN ÖZTÜRK

Menajerlik ve Oyunculuk Ajansı

Hakan Öztürk Menajerlik ve oyunculuk ajansı olarak sektörde 5 senedir faaliyet göstermekteyiz. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz dizi, reklam, sinema çekimlerini büyük bir özveri ve özenle gerçekleştirmenin sevinci içerisindeyiz.

Ajans olarak en temel prensibimiz doğruluktur.

Tüm menajerlik görüşmelerimizde, kayıt olan herkese en doğru bilgiyi verip en güvenilir şekilde kayıtlarını gerçekleştirmenin mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz. Olumsuz olarak bahsedilen ajans sektöründe bir çığır açmak en büyük hedefimizdir.

Vizyonumuz:
Menajerlik ailesi olarak, sektör içerisinde bulunduğumuz zaman zarfında yaşadığımız tecrübelerimiz ve bu yolda güçlenmemize katkı sağlayan ekip arkadaşlarımız ile yaptığımız her işte anılıp aranmayı, güvenilir olmayı ve her türlü faaliyette merkez nokta olarak gösterilmeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz:
Hakan Öztürk Menajerlik ailesi olarak bizden ihtiyaç duyulan ve büyük, küçük gözetmeksizin her türlü hizmet ve desteği aynı kalite ve standartlarda karşılamayı görev edindik.

Bizi Tanıyın

HİZMETLERİMİZ

DİZİ VE SİNEMA OYUNCULUĞU
DİZİ VE SİNEMA OYUNCULUĞU

Kuruluşumuzdan itibaren birçok yapım şirketinin dizi, sinema ve reklam çalışmalarına profesyonel oyuncu ve yardımcı oyuncu temini sağladık. Dil, din, ırk ayırmaksızın bütün cast yüzlerimize gereken ilgiyi gösterip profesyonellik anlayışımızla sunumlarımızı gerçekleştirdik. Sizler de güvenilir bir ajans ile sektörde yer almak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapınız.

MANKEN REKLAM VE KLİP OYUNCULUĞU
MANKEN REKLAM VE KLİP OYUNCULUĞU

Klip ve reklam çekimleri için bu zamana kadar vermiş olduğumuz hizmetlerin sayısı sınırsızdır. Profesyonel bir ajans ile hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız ve cast yüzlerimiz arasında yer almak istiyorsanız başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilir ve podyumlarda yerinizi alabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI VE YÖNETİCİLİĞİ
SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI VE YÖNETİCİLİĞİ

Uzman kadrolarımızla şirketinizin online olan tüm mecralarda sosyal medya hesaplarını sektörel ve güncel bilgiler ile yönetmeye talibiz.
Bilgi almak ve referanslarımızı öğrenmek için ofis numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz:
Tel: 0212 288 68 58

FUAR ORGİNİZASYON VE TANITIM HOSTESİ
FUAR ORGİNİZASYON VE TANITIM HOSTESİ

Firmalarınızın tanıtımlarında veya fuarlarınızda deneyimli bir firma, güvenilir bir ekip ile çalışmak istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz kurumsal etkinlikler ile sektörde kazandığımız tecrübeyi sizlerle bir an önce paylaşmanın heyecanı içerisindeyiz. Güvenilir ve tecrübeli organizasyon ekibimizle marka tanıtımlarınızı, toplantılarınızı, etkinliklerinizi gerçekleştirmeye hemen hazırız. 
Organizasyon projelerimiz ve ekibimiz hakkında bilgi almak için ofis numaramızı arayınız.
Tel: 0212 288 68 58

BEBEK & ÇOCUK KATALOG ÇEKİMLERİ
BEBEK & ÇOCUK KATALOG ÇEKİMLERİ

Bebek ve çocuk katalog çekimlerimiz bez, mama, şampuan kıyafet ve çocuk mankenliği çekimlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Anlaşmış olduğumuz reklam ajansları aracılığıyla sektöre yeni çocuk yüzleri kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. 
Sizler de çocuklarınıza güvenilir bir ajans deneyimi yaşatmak istiyorsanız başvuru formumuzu doldurarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hakan Öztürk Menajerlik ve Oyunculuk Ajansı Copyright © 2018 | Tasarım ve Uygulama: Carbon Interaktif